Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
AnnieRated ★ 4.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Adrift in TokyoRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0