Movies
Ratings
428
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
TagRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5- LoftRated ★ 4.0
 
Bird BoxRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
The Night BeforeRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0