Titles you rated
The NorthmanRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5