Movies
Ratings
42
SnowpiercerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0