Titles you rated
MonstrumRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
First ManRated ★ 1.5
VenomRated ★ 4.5
AnonRated ★ 3.5
Death WishRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
RampageRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
SkyscraperRated ★ 3.5