Titles you rated
Blue StreakRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0