Titles you rated
A Cat in ParisRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 2.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
NefariousRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 2.5
The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 3.5
Jesus RevolutionRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
Dave Chappelle: The CloserRated ★ 4.0