Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0