Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
V/H/SRated ★ 3.0
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0