Movies
Ratings
28
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5