Movies
Ratings
322
MidsommarRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5