Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.0
AquamanRated ★ 0.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0