Movies
Ratings
34
HereditaryRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0