Movies
Ratings
49
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0