Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 1.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 1.5
SunflowerRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Adiantum BlueRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.5
BlindRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 5.0