Movies
Ratings
216
The KingRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5