Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 1.5
Red CliffRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 1.5