Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5