Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Small SoldiersRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5