Movies
Ratings
204
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0