Titles you rated
Spider-ManRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 1.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The RingRated ★ 2.5
The ReplacementsRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 0.5
ZoolanderRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 0.5