Movies
Ratings
24
The Truman ShowRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 0.5
Black SwanRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5