Titles you rated
Die HardRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0