Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0