Movies
Ratings
241
BarbieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Dare to Be WildRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5