Movies
Ratings
54
Before MidnightRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0