Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0