Movies
Ratings
110
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5