Titles you rated
TranscendenceRated ★ 0.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0