Movies
Ratings
121
TitanicRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0