Movies
Ratings
37
King KongRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5