Titles you rated
 Deep ImpactRated ★ 3.0 Deep ImpactRated ★ 3.0
 Cube²: HypercubeRated ★ 3.0 Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
 HugoRated ★ 4.0 HugoRated ★ 4.0
 The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0 The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0
 ElysiumRated ★ 3.0 ElysiumRated ★ 3.0
 RoboCopRated ★ 3.0 RoboCopRated ★ 3.0
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0
 Hot Young BloodsRated ★ 3.0 Hot Young BloodsRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
 127 HoursRated ★ 3.0 127 HoursRated ★ 3.0
 Van HelsingRated ★ 2.0 Van HelsingRated ★ 2.0
 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.0 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.0
 I Am SamRated ★ 3.0 I Am SamRated ★ 3.0
 Wonderful DaysRated ★ 2.0 Wonderful DaysRated ★ 2.0
 Sister ActRated ★ 4.0 Sister ActRated ★ 4.0
 Love & Other DrugsRated ★ 3.0 Love & Other DrugsRated ★ 3.0
 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
 Law Abiding CitizenRated ★ 4.0 Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
 My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0 My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0