Movies
Ratings
445
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.5