Movies
Ratings
127
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Johnny EnglishRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0