Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
BoltRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0