Movies
Ratings
339
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5