Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 3.0