Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Gingko BedRated ★ 3.5
HitchRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
DittoRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 1.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
DreddRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 0.5
Sister ActRated ★ 3.0