Movies
Ratings
321
SkylineRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0