Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0