Movies
Ratings
155
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5