Movies
Ratings
60
How to Steal a DogRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0