Movies
Ratings
109
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 1.5
Cars 2Rated ★ 3.0