Movies
Ratings
100
Yellow TearsRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.5