Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0