Movies
Ratings
56
The Sound of MusicRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0