Movies
Ratings
38
xXxRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5