Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0