Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0