Movies
Ratings
104
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5